Catalog.
Showing 31 of 58 SKUs. Filter by category, material, form, grade or industry — every listing carries a live MOQ and lead-time band.
31 / 58 SKUs
IndustryReal Estate×
GI FlatIn stock
GI Coil · 0.50 × 1250 mm
JIS G3302 SGCC
| Code | CC-FGI-COL-050 |
| Weight | 4.0 kg/m² |
| MOQ | 5 MT |
MS LongIn stock
H-Beam · 200 × 200 × 8/12
IS 2062 E350
| Code | CC-LMS-HBM-200 |
| Weight | 49.9 kg/m |
| MOQ | 1 MT |
HARDWARE · PVCIn stock
DWC (Double Wall Corrugated) Pipes
| Code | CC-HW-PVC-008 |
| MOQ | 500 m |
HARDWARE · PVCIn stock
Foam Core Pipes
| Code | CC-HW-PVC-007 |
| MOQ | 500 m |
HARDWARE · PVCIn stock
PVC Pressure Pipes
| Code | CC-HW-PVC-006 |
| MOQ | 500 m |
HARDWARE · PVCIn stock
Electrical Conduit Pipes
| Code | CC-HW-PVC-005 |
| MOQ | 500 m |
HARDWARE · PVCIn stock
PVC Agricultural Pipes
| Code | CC-HW-PVC-004 |
| MOQ | 500 m |
HARDWARE · PVCIn stock
SWR Pipes (Soil, Waste, Rainwater)
| Code | CC-HW-PVC-003 |
| MOQ | 500 m |
HARDWARE · PVCIn stock
Chlorinated PVC
| Code | CC-HW-PVC-002 |
| MOQ | 500 m |
HARDWARE · PVCIn stock
Unplasticized PVC
| Code | CC-HW-PVC-001 |
| MOQ | 500 m |
HARDWARE · STONEIn stock
Swimming Pool Equipment
| Code | CC-HW-SID-007 |
| MOQ | 5 set |
HARDWARE · STONEIn stock
Stone materials
| Code | CC-HW-SID-006 |
| MOQ | 5 set |
HARDWARE · STONEIn stock
Sculpture products of stone
| Code | CC-HW-SID-005 |
| MOQ | 5 set |
HARDWARE · STONEIn stock
Outdoor Spa Equipment and Spares
| Code | CC-HW-SID-004 |
| MOQ | 5 set |
HARDWARE · STONEIn stock
Other stone and iron products
| Code | CC-HW-SID-003 |
| MOQ | 5 set |
HARDWARE · STONEIn stock
Large-sized cast iron products
| Code | CC-HW-SID-002 |
| MOQ | 5 set |
HARDWARE · STONEIn stock
Fountain
| Code | CC-HW-SID-001 |
| MOQ | 5 set |
HARDWARE · SANITARYIn stock
Toilet equipment
| Code | CC-HW-SAN-007 |
| MOQ | 50 pc |
HARDWARE · SANITARYIn stock
Taps
| Code | CC-HW-SAN-006 |
| MOQ | 50 pc |
HARDWARE · SANITARYIn stock
Shower relevant
| Code | CC-HW-SAN-005 |
| MOQ | 50 pc |
HARDWARE · SANITARYIn stock
Pool equipment
| Code | CC-HW-SAN-004 |
| MOQ | 50 pc |
HARDWARE · SANITARYIn stock
Other sanitary and bathroom equipment
| Code | CC-HW-SAN-003 |
| MOQ | 50 pc |
HARDWARE · SANITARYIn stock
Bathroom hardware
| Code | CC-HW-SAN-002 |
| MOQ | 50 pc |
HARDWARE · SANITARYIn stock
Bath tub
| Code | CC-HW-SAN-001 |
| MOQ | 50 pc |
SHOWING PAGE 1 / 2 · 31 SKUs























